kask kask

JAK SIĘ UCZYĆ NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE – ROBIMY TESTY


OK, masz wydrukowane ustawy, przeczytałeś już kilka pierwszy raz, zabieramy się więc teraz do testów.


Na początku rozwiązuj pytania mając pod ręką treść aktu prawnego z którego przerabiasz daną grupę pytań. Spoglądaj to treści, szukaj w niej odpowiedzi i sprawdzaj kontekst. Na tym etapie nie chodzi o jak najszybsze zapamiętanie odpowiedzi, ani o uzyskanie wysokiego wyniku w trybie TESTU strzelając na chybił trafił. Powinieneś się oswoić z ustawami i zacząć orientować co i gdzie jest, czego dotyczą poszczególne paragrafy aktu prawnego i z jakich części aktu trafia się najwięcej pytań.
Bardzo często znaczna większość generowanych pytań jest wyłącznie paru z paragrafów obszernego aktu (jak choćby PRAWO BUDDOWLANE i treść dot. klasyfikacji na co wymagane jest pozwolenie a na co nie).

Gdy już niektóre odpowiedzi będą dla Ciebie oczywiste i gdy będziesz wiedział której części aktu/rozporządzenia dotyczą, polecam ponowne przeczytanie głównych aktów prawnych by utrwalić wiedzę.

Bardzo szybko koniecznym jest jednak wejście w „tryb zapamiętywania pytań i odpowiedzi” bo na tym ten egzamin pisemny polega. Przerabiaj do skutku pytania oznaczając sobie te które sprawiają Ci najwięcej problemów. Generatora testu używaj jako przerywnika, w celu sprawdzenia się. Szkoda tracić czasu na pytania które już opanowałeś albo są banalne.

Skupiaj się na pytaniach problematycznych, ale od czasu do czasu przejedź całą bazę wraz z pytaniami prostymi.

Korzystaj z innych źródeł (książki, opracowania, serwisy, ksera) by zwiększyć pulę przerobionych pytań.

Zaznajom się też koniecznie z artykułem 5 kroków jak efektywnie nauczyć się na egzamin pisemny z bazą pytań HAUSTECHNIK


Jeżeli natkniesz się na jakieś ciekawe pytania, których nie ma w bazie haustechnik, podeślij je proszę. Uzupełnij szablon, albo wyślij szybko zdjęcie czy zrzut ekranowy na maila kontakt@ener-pro.pl


Kliknij więc generator i do dzieła. Jeżeli jest tydzień przed egzaminem a ty zaczynasz naukę to wymaga specjalnych działań, kliknij więc Dalej->

Post "Jak się uczyć na uprawnienia budowlane - robimy testy" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl
Umieszczono: 2016.05.10 Zredagowano: -

enerpro © 2016