kask kask
Pytanie: 1272
Czy w umowie o roboty budowlane, o której mowa w Kodeksie cywilnym, musi być określony zakres robót dla wykonawcy ?
Podpowiedź: art.647.1.1
Akt prawny: [163] - ISAP; Zmiany
Ustawa z dnia 23.04.1964 r. – Kodeks Cywilny. t.j.:Dz.U.16.380 Zmiany: Dz.U.16.585 art.3

Specjalności: Zakres: znajomość przepisów Księgi Trzeciej, tytułu XV i XVI
Źródło: baza haustechnik
Dodane przez specjalność: -
Dodane przez (nick): haustechnik

Wasze uwagi:
Nie dodano jeszcze żadnej uwagi. Twoja może być pierwsza!

Zgłoś
uwagi
Wpisz nr pytania Nick:  
enerpro © 2016