kask kask
Pytanie: 1323
Jaki wniosek należy wg Kpa złożyć do organu administracji publicznej w wypadku wydania decyzji ostatecznej bez wymaganego prawem stanowiska innego organu?
Podpowiedź: art. 145 par. 1 pkt 6
Akt prawny: [169] - ISAP; Zmiany
Ustawa z dnia 14.06.1960 r. – Kodeks postępowania administracyjnego. t.j.:Dz.U.16.23 Zmiany: Dz.U.16.868 art.30

Specjalności: Zakres: znajomość przepisów działów I i II
Źródło: baza haustechnik
Dodane przez specjalność: -
Dodane przez (nick): haustechnik

Wasze uwagi:
Nick: Mateo - data: 2018-11-22 11:25:58
Pytanie i odpowiedź jest w 100% prawidłowa. W KPA w podpowiedzi jest to jasno i dosłownie napisane.
Odpowiedź:

Nick: martinii - data: 2016-11-14 21:18:15
Moim zdaniem jest błąd w pytaniu. Chyba powinno być [...]BEZ wydania decyzji ostatecznej wymaganego prawem[...]. Zgodnie z pytaniem postawionym jak jest to żadnego wniosku nie trzeba składać, bo w opisanym przypadku decyzja jest ostateczna.
Odpowiedź:



Zgłoś
uwagi
Wpisz nr pytania Nick:  
enerpro © 2016