kask kask
Pytanie: 1362
Czy odmowa przyjęcia pisma przez adresata, po sporządzeniu adnotacji i umieszczeniu daty odmowy, powoduje skutek doręczenia w dniu odmowy ?
Podpowiedź: art.47.2
Akt prawny: [169] - ISAP; Zmiany
Ustawa z dnia 14.06.1960 r. – Kodeks postępowania administracyjnego. t.j.:Dz.U.16.23 Zmiany: Dz.U.16.868 art.30

Specjalności: Zakres: znajomość przepisów działów I i II
Źródło: baza haustechnik
Dodane przez specjalność: -
Dodane przez (nick): haustechnik

Wasze uwagi:
Nie dodano jeszcze żadnej uwagi. Twoja może być pierwsza!

Zgłoś
uwagi
Wpisz nr pytania Nick:  
enerpro © 2016