kask kask
Pytanie: 403
Czy w instalacjach wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń przeznaczonych na pobyt ludzi, można łączyć ze sobą przewody z pomieszczeń o różnych wymaganiach użytkowych i różnych wymaganiach sanitarno zdrowotnych?
Podpowiedź: art. 150.3
Akt prawny: [2] - ISAP; Zmiany
Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. JT Dz.U. 15.1422

Specjalności: Zakres: dla A, B, IS, IE - znajomość całości przepisów dla D,M,K,T,W- ogólna znajomość przedmiotu aktu prawnego
Źródło: baza haustechnik
Dodane przez specjalność: -
Dodane przez (nick): haustechnik

Wasze uwagi:
Nick: Asia - data: 2018-05-10 10:12:01
par. 150 ust. 3
Odpowiedź:

Nick: Jola - data: 2016-11-14 21:18:15
Wydaje mi się że powinna być C. w 75 jest napisane że nie należy łączyć
Odpowiedź:

Nick: Jola - data: 2016-11-14 21:18:15
Ale nie jest napisane że nie wolno tylko że nie należy a to różnica.
Odpowiedź:

Nick: Jola - data: 2016-11-14 21:18:15
Ale nie jest napisane że nie wolno tylko że nie należy a to różnica.
Odpowiedź:

Nick: Adamo - data: 2016-11-14 21:18:15
@Jola: Nie można W OGÓLE łączyć przewodów z pomieszczeń o różnych wymaganiach użytkowych i różnych wymaganiach sanitarno zdrowotnych.
Odpowiedź:

Nick: Jola - data: 2016-11-14 21:18:15
Wydaje mi się że powinna być C. w 75 jest napisane że nie należy łączyć
Odpowiedź:



Zgłoś
uwagi
Wpisz nr pytania Nick:  
enerpro © 2016