kask kask
Pytanie: 977
Na jakiej podstawie dopuszczane są wyroby budowlane do jednostkowego zastosowania w obiekcie budowlanym?
Podpowiedź: art. 10.1
Akt prawny: [40] - ISAP; Zmiany
Ustawa z dnia 16.04.2004 r. o wyrobach budowlanych. Jednolity tekst Dz.U.14.883 Zmiany: Dz. U.15.1165 art. 1 Dz.U.16.542 art.105

Specjalności: Zakres: znajomość całości przepisów
Źródło: baza haustechnik
Dodane przez specjalność: -
Dodane przez (nick): haustechnik

Wasze uwagi:
Nie dodano jeszcze żadnej uwagi. Twoja może być pierwsza!

Zgłoś
uwagi
Wpisz nr pytania Nick:  
enerpro © 2016