kask kask
Pytania - tester

Pytanie: 1323 (PIIB-500!) Następne pytanie
Jaki wniosek należy wg Kpa złożyć do organu administracji publicznej w wypadku wydania decyzji ostatecznej bez wymaganego prawem stanowiska innego organu?
Akt prawny: [169] - ISAP;
Ustawa z dnia 14.06.1960 r. – Kodeks postępowania administracyjnego. t.j.:Dz.U.16.23 Zmiany: Dz.U.16.868 art.30

Specjalność: W - P,W,; Zakres: znajomość przepisów działów I i II
Uwagi:
Wasze uwagi:
Nick: martinii - data: 2016-11-14 21:18:15
Moim zdaniem jest błąd w pytaniu. Chyba powinno być [...]BEZ wydania decyzji ostatecznej wymaganego prawem[...]. Zgodnie z pytaniem postawionym jak jest to żadnego wniosku nie trzeba składać, bo w opisanym przypadku decyzja jest ostateczna.
Odpowiedź:
Zgłość uwagi dla pytania nr 1323 (w nowym oknie, możesz je później zamknąć)
enerpro © 2016