kask kask


Witam!

Nazywam się Tomasz Czapiewski i prowadzę dla Ciebie serwis haustechnik.pl byś mógł łatwiej i z większym spokojem zdać uprawnienia budowlane.

Posiadam uprawnienia budowlane projektowo wykonawcze w specjalności IE. Aktywnie pracuję w jednej z czołowych w Polsce firm branży elektroenergetycznej. Z uwagi na wyjątkową specyfikę prac (inwestycje liniowe), z szeroko pojętym "prawem budowlanym" jestem na co dzień bardziej niż blisko. W zakresie realizowanych zadań koordynuję również prace powiązanych branż. Doradzałem osobiście sporej liczbie asystentów przy podejściu do egzaminu, a niektóre przedstawione w serwisie metody np. "JAK WYPEŁNIĆ TEST" weszły do obiegu ustnego wśród zdających i porad obowiązkowych.

Ponieważ serwis jako JEDYNY W SIECI jest tworzony przy współudziale zdających, zachęcam Cię do podesłania na adres: kontakt@ener-pro.pl wszelkich pomocnych materiałów jakimi dysponujesz dla swojej branży, które mogą posłużyć do powiększenia bazy pytań. Każdy chce uczyć się z aktualnych materiałów, więc jeżeli masz coś ciekawego (zdjęcie pytań egzaminacyjnych, zebrane archiwalne pytania itp) podeślij, a ja umieszczę je w bazie. Osobiście robię co mogę, czasem w nachalny sposób :) ale tylko po to byś mógł teraz korzystać z jak najbardziej rzetelnych i aktualnych informacji.

Dlatego apeluję byś po egzamienie wypełnił FORMULARZ podsumowujący Twój egzamin.
TYLKO W TEN SPOSÓB BAZA PYTAŃ BĘDZIE AKTUALNA!
Pamiętaj, że pytania które obecnie przerabiasz, są tutaj dzięki zdającym z poprzednich sesji. Odwdzięcz się więc tym samym.

Zachęcam również do zaglądania na profil Facebooka (do kliknięcia z lewej). Umieszczam na nim wiele treści które nie są publikowane w serwisie, dotyczących uprawnień jak i modyfikacji w działaniu serwisu. Profil prowadzony jest w lekkim tonie, zabarwiny nieraz moim krzywym poczuciem humoru i uwielbieniem zawodu inżyniera.

Pozdrawiam
Tomasz Czapiewski - haustechnik.pl


Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, możesz skorzystać z poniższego formularza:

Adres e-mail:
Temat:
w tym polu wpisz proszę wielkimi literami nazwę naszego kraju (zabezpeczenie przed złośliwymi robotami)
Twoja wiadomość:

enerpro © 2016