kask kask

PRAKTYKA BUDOWLANA - DZIENNIK PRAKTYKI BUDOWLANEJ - WNIOSEK O WERYFIKACJĘ DZIENNIKA PRAKTYKI

Czyli jak przejść praktykę, nauczyć się jak najwięcej, odpowiednio ją udokumentować i nie zwariować.


Witam,

Poniżej zebrałem i opisałem zagadnienia związane z praktyką budowlaną od samej decyzji o chęci uzyskania uprawnień budowlanych, aż po wniosek o weryfikację dziennika i egzamin. Treści opierają się na wieloletnich doświadczeniach, zarówno z punktu widzenia odbywającego praktykę „młodziaka”, jak i później weryfikującego pracę swoich asystentów „gościa z kwitami”.

Jeżeli więc kompletujesz dokumenty w celu złożenia w Izbie dziennika praktyki budowlanej, postaram się Ci w tym pomóc, i w paru krótkich artykułach przybliżę cały proces, od zbierania "papierów" do złożenia wniosku o weryfikację.

Poza merytorycznymi sprawami porządkowymi, chciałbym w dużym skrócie opisać czym są uprawnienia budowlane, czy każdy musi je robić i czy można być bez nich dobrym inżynierem. W każdej specjalności są one bardziej lub mniej związane z zawodem, a ich zdobycie nie zawsze oznacza rzucenie się całego świata do Twoich stóp i deszcz złotych monet. Jeżeli więc zamierzasz robić uprawnienia budowlane i być projektantem lub kierownikiem budowy, zapraszam do lektury.

Wszystko to i więcej we wpisach:


1. JAKIE SĄ WYMAGANIA PRZY UZYSKIWANIU UPRAWNIEŃ BUDOWLANYCH?

2. KIEDY ROZPOCZĄĆ PRAKTYKĘ BUDOWLANĄ - PRAKTYKA W CZASIE STUDIÓW?

3. CZY KAŻDY MUSI MIEĆ UPRAWNIENIA BUDOWLANE - CZYLI ŻYJ JAK KRÓL ;)

4. JAK ROZPOCZĄĆ - BIURO PROJEKTOWE CZY BUDOWA?

5. JAK PRZEJŚĆ CZAS PRAKTYKI?

6. JAK WYPEŁNIĆ DZIENNIK PRAKTYKI BUDOWLANEJ - DZIENNIK PRAKTYKI BUDOWLANEJ Z PRZED 2014r I WEDŁUG OBECNYCH ZASAD

7. SKŁADANIE WNIOSKU O WERYFIACJĘ PRAKTYKI ZAWODOWEJ

8. SKŁADANIE WNIOSKU O PRZYSTĄPIENIE DO EGZAMINU


--- WPISY W BUDOWIE ---
Spieszę się jak mogę, by sykcesywnie umieszczać pomocne treści. Po dodaniu wpisu, link w spisie powyżej zostanie aktywny.
Zaglądaj więc na stronę.

Tymczasem możesz sprawdzić swoją wiedzę w TESTACH wybierając swoją specjalizację i zakres uprawnień które będziesz zdawał/a.
Haustechnik jest jedynym serwisem, w którym za darmo możesz przerabiać testy na uprawnienia budowlane, więc korzystaj.Pozdrawiam i powodzenia podczas weryfikacji!
Tomasz Czapiewski
www.haustechnik.pl
www.haustechnik.sklep.pl
www.facebook.com/uprawnienia.haustechnik/Post "Praktyka budowlana - dziennik praktyki budowlanej - wniosek o weryfikacje dziennika praktyki" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2016.06.10 Zredagowano: 2018.02.03 -

enerpro © 2016