kask kask


SEGREGATOR USTAW NA EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE WIOSNA 2019


Witaj,

Z doświadczenia wiem jak ogromne pokłady czasu i energii zajmuje wyszukanie, ściągnięcie a potem wydrukowanie aktów prawnych.
Zaczyna się od wydrukowania rozpiski aktów prawnych ze strony Izby i szukania kolejno pozycji na www.ISAP.pl. Następnie trzeba się nauczyć nomenklatury oznaczeń aktów prawnych by wiedzieć, które pliki są właściwe. Później pliki pobrać, odpowiednio opisać i posegregować. Od nr 1 na liście do 164, jest naprawdę długa droga. Zakładam, iż parę wieczorów w taki właśnie sposób Ci minęło.
Później trzeba to wydrukować.
Część osób zapewne skusi się na drukowanie w pracy. Przy okazji lub po godzinach na raty. Przemykanie pod okiem kierownika lub blokowanie drukarki na wydruk ponad tysiąca stron, jest raczej grą nie wartą świeczki, a co najgorsze może generować problemy u pracodawcy.
Drugim rozwiązaniem jest drukowanie w domu. Wcześniej trzeba wyposażyć się w zestaw tuszy, a wieczorny druk na atramentówkach zajmuje jeszcze więcej czasu.

Jeżeli więc chcesz zaoszczędzić czas by spożytkować energię na to co istotne czyli naukę, mogę Ci w tym pomóc.

Co zyskujesz, zamawiając wydruk aktów prawnych przez haustechnik:
- CZAS, CZAS i jeszcze raz CZAS!!! na faktyczną naukę i przerabianie pytań, zamiast klikania/szukania/drukowania - czyli zbędnej w tym czasie roboty papierkowej.


Segragatory z wydrukami przygotowanymi na podstawie oficjalnej rozpiski IZBY na egzamin JESIEŃ 2018, możesz zamówić na stronie www.haustechnik.sklep.pl w zakładce /SEGREGTOR AKTÓW PRAWNYCH/ wybierajac swoją specjalizację.


Zamawiając segregator, będziesz w stanie od razu przygotowywać się do egzaminu, czytać akty prawne i nie marnować tak cennego w naszym zawodzie czasu.
Do znudzenia powtarzam we wszystkich wpisach na stronie, że zaoszczędzony czas najlepiej zwróci Ci się w przerabianiu pytań testowych.
Nie opieraj się na materiałach po kimś. Z każdą sesją wchodzi spory zakres aktualizacji.
Nie rób więc ruchów pozorowanych, tylko działaj skutecznie ;)
Jeżeli chodzi o akty prawne musisz wiedzieć jeszcze jedną istotną rzecz.
Już na wcześniejszą sesję – „JESIEŃ 2017” IZBA wprowadziła „niespodziankę” w postaci zlikwidowania rozróżnienia na znajomość „ogólną” i „pełną” aktu prawnego.
Przez lata oznaczenie "pełna znajomość" dotyczyło najważniejszych dla danej specjalizacji aktów, które trzeba było znać. Oznaczenie "ogólna znajomość" było dla całej mniej istotnej reszty. Aktów dla znajomości „pełnej” było ok. 2000 stron a wszystkich ok. 5000-6000.
Z braku czasu i ogromu materiałów do przeczytania, uczący skupiali się więc na opisanych jako „pełna znajomość aktu” czyli najważniejszych aktach.

Ponieważ posiadam wykazy IZBY z poprzednich sesji, oznaczenia te mogłem przenieść na aktualny spis ustaw i rozporządzeń, wskazując Ci akty które były oznaczone jako obowiązkowe. W związku z powyższym, oferowany zestaw aktów prawnych obejmuje wszystkie aktualne pozycje wg. spisu Izby na sesję WIOSNA 2018, dla których wymagana była "PEŁNA ZNAJOMOŚĆ AKTU” w poprzednich sesjach egzaminacyjnych. Dokładam też do puli kilka dodatkowych aktów ze znajomości ogólnej, z których pojawiają się jednostkowe pytania na pisemnym.Jeżeli nie jesteś zainteresowany segregatorem i chcesz wydrukować sobie akty wybrane samodzielnie, polecam zbiór w formie PDF z plikiem linkującym.
Jest to zestaw stworzony dokładnie dla TWOJEJ specjalizacji na podstawie oficjalnej rozpiski Izby na sesję WIOSNA 2018.
Są tam wszystkie pliki wyszczególnione w tej liście dla Twojej specjalizacji.
Mało tego, zawarłem tam również oznaczenia które fnkcjonowały wcześniej. Będziesz zatem wiedzieć, który akt obejmowała pełna znajomość, a który ogólna.
Dowiesz się również, że oznaczenia z zeszłego roku mówiły w niektórych przypadkach jaką część aktu obejmuje egzamin (np. wyłącznie dział: V-VII i X).

Zbiory te, znajdziesz na HAUSTECHNIK -> AKTY PDFsegregator na uprawnienia budowlanesegregator na uprawnienia budowlane

Zestaw aktów prawnych (zarówno w PDF jak i w formie papierowej jako SEGREGATORY) przygotowuję na daną sesję egzaminacyjną, zgodnie z oficjalnym spisem aktów "Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa".


Post "SEGREGATOR USTAW NA EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2015.08.10. Zredagowano: 2019.03.15


enerpro © 2016