kask kask

Gorąco zachęcam Cię do wsparcia poniższych fundacji zajmujących się zdrowiem najmniejszych i najbardziej bezbronnych:


Fundacja "Siepomaga"
Pod niniejszym linkiem można wybrać osobę której chcemy pomóc. Pomoc organizaowana w formie zbiórki, gdzie mozna wybrać konkretny cel i monitorować postęp zbierania pieniędzy
W większości są to bardzo poważne kwoty dotyczące zagranicznch operacji "ostatniej szansy"Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym - "Kawałek Nieba"
Podobnie jak powyżej, pod linkiem można wybrać osobę której konkretnie chcemy pomóc. Dla każdej osoby mamy historię przepełnioną cierpieniem i również konkretny cel. Polecam poczytać i pomóc komukolwiek.Jesli chcesz w jakikolwiek sposób wesprzeć leczenie dzieci z lekooporną padaczką oraz dla chorych na nowotwór mózgu zapraszam na stronę: http://www.polacydlapolakow.pl/

FUNDACJA "POLACY DLA POLAKÓW
ul. Trembeckiego 11B
35-234 Rzeszów
KRS 0000566121

Konto Fundacji
38 8642 1126 2012 1144 8275 0001
z dopiskiem "haustechnik.pl"Nawet jeżeli będzie to mała kwota, to wiedzmy, iż w powyższych przypadkach najlepiej sprawdza się zasada "zianrko do ziarnka". Najważniejsze tylko aby apel dotarł do jak największej liczby osób gotowych pomóc.

Zachęcam również do przemyślenia celu odprowadzania 1% podatku. Szanuję wszystkie decyzje, i pomoc np. dla towarzystwa bibliotekarsiego jest istotna, jednak w porównaniu z ludzkimi tragediami gdzie można stracić najbliższą osobę wydaje się znikoma.

enerpro © 2016