kask kask

Ezgamin pisemny - jak go zdać bez bólu


Witaj w serii artykułów dotyczących egzaminu pisemnego na uprawnienia budowlane, w kórych zawarłem wyjaśnienia i porady dot. procesu nauki do uprawnień jak i samego egzaminu.
Nie będę się ograniczał do podawania suchych treści wyciągniętych z ustaw i rozporządzeń. Możesz to znaleźć na innych serwisach. Każdy wpis to indywidualne podejście do etapu nauki, na podstawie moich doświadczeń bądź osób które zdały uprawnienia budowlane i podzieliły się ze mną spostrzeżeniami. Traktuj więc proszę ten serwis, jako źródło koleżeńskich rad od osób które przeszły już drogę egzaminu.


W ramach cyklu wpisów dla egzaminu pisemnego, dowiesz się:

1. JAKIE MATERIAŁY ZGROMADZIĆ PRZED ROZPOCZĘCIEM NAUKI

2. JAK KORZYSTAĆ Z SYSTEMU ISAP

3. SZKOLENIE DO EGZAMINU - CZY WARTO NA TO IŚĆ?

4. JAK SIĘ UCZYĆ NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE- CZYLI CO CZYTAĆ

5. ISTOTNE ELEMENTY AKTÓW PRAWNYCH - CZYLI NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ UCZĄC SIĘ

6. JAK SIĘ UCZYĆ NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - ROBIMY TESTY

7. DWA TYGODNIE DO EGZAMINU A JA DOPIERO ZACZYNAM - CZYLI GASZENIE POŻARU

8. JAK PRZEBIEGA EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE

9. CO Z EGZAMINEM USTNYM - KIEDY I JAK CZYTAĆ NORMY


Jednocześnie chcę zwrócić uwagę, iż przedstawione wpisy mają służyć Ci informacyjnie i pomocniczo. Są to doświadczenia moje, jak też informacje zwrotne zbierane przez lata od innych którzy uprawnienia mają już za sobą. Nie określam jedynej słusznej metody zdania egzaminu. Każdy preferuje inny rodzaj nauki oraz ma inne predyspozycje do przyswajania wiedzy. Ponieważ brak jest w intrenecie „życiowych” porad osób doświadczonych dot. procesu egzaminu na uprawnienia budowlane, a co sesję mówię o tym samym, postanowiłem to zebrać i przedstawić.

Każda Izba i specjalizacja rządzi się swoimi prawami, gorąco zachęcam Cię więc do kontaktu ze mną po egzaminie i przesłanie swoich wrażeń i spostrzeżeń. Umieszczę to w serwisie by zostało dla pożytku wszystkich. Im więcej informacji zwrotnej tym większa baza wiedzy i doświadczeń. Osobiście będę robił wszystko by publikować jak najwięcej merytorycznych wskazówek mogących pomóc zdać Ci egzamin na uprawnienia budowlane.Pozdrawiam i życzę powodzenia!

haustechnik.pl

Post "Egzamin pisemny na uprawnienia budowlane" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2016.05.04. Zredagowano: -

enerpro © 2016