kask kask

EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAŻENIA Z EGZAMINU
DOLNOŚLĄSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA (ZAKTUALIZOWANE NA SESJĘ: WIOSNA 2018)Specjalność: Kb
Zakres: PW
Sesja: JESIEŃ 2017
b>
Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Ludzi mnóstwo ok. 150. Wpuszczano pojedynczo po okazaniu dowodu, jedna Pani po kolei wyczytywała osoby z listy. Nie usadzono nas alfabetycznie także podczas wyczytywania trzeba być czujnym. Rozsadzali puste miejsce My Puste IS Puste IS Puste. Starali się rozdzielać co kilka osób ale suma sumarum zdarzało się, że siedziały od KB-W IE KB-PW IS KB-P. Niby można było się komunikować ale trzeba b.uważać no i.. ciężko rozmawiać z kimś, kto siedzi 4 miejsca dalej. Jak zauważono, że ktoś rozmawia to było upomnienie. Najlepiej to robić jak ludzie oddają testy wtedy jest zamieszanie i można się czegoś sąsiada dopytać.
Opinia o szkoleniu w Izbie: Nie byłam na szkoleniu w Izbie. Szkoda mi było 1800zł, pouczyłam się z bazy pytań i wystarczyło.
Było dużo pytań z aktów prawnych: Pytania miałam z KPA, Prawa Budowlanego, WT, BHP (odległości, wypadki przy pracy, zachowanie w przypadku wypadku przy pracy), Ochrony Środowiska (parki narodowe), Geotechniki. B.mało pytań było z Koleji, Dróg i Prawa Wodnego.Specjalność: ID
Zakres: W
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Do sali wpuszczano na podstawie wybranej specjalności/nazwisk i zakresu. Obok mnie siedziała osoba specjalności mostowej. Jedno miejsce odstępu. Było kilka osób pilnujących.
Było dużo pytań z aktów prawnych: Ochrona zabytków; wypadek przy pracy, a umowa zlecenie; wypadek przy pracy, a wykonywanie czynności na rzecz pracodawcy bez polecenia.
Dodaj proszę po egzaminie swoją recencję, wypełniając jeden z formularzy w zakładce: INFORMACJE ZWROTNE -> INFO PO PISEMNYMJeżeli wiadomości te okazały się dla Ciebie ciekawe, podziel się nimi proszę udostępniając stronę na FB, by dotrzeć do pozostałych zdających.


Pozdrawiam
Tomasz Czapiewski
www.haustechnik.pl
www.haustechnik.sklep.pl
www.facebook.com/uprawnienia.haustechnik/


Post "EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAZENIA Z EGZAMINU - DOLNOŚLĄSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2018.04.23 Zredagowano: -

enerpro © 2016