kask kask

EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAŻENIA Z EGZAMINU
KUJAWSKO - POMORSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWASpecjalność: IE
Zakres: P
Sesja: JESIEŃ 2018

Przebieg egzaminu pisemnego w mojej Izbie: Nie można było się komunikować, dużo osób pilnującychSpecjalność: Kb
Zakres: PW
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Egzamin przebiegł dość sprawnie punkt 9 00 pani wyczytywała osoby pokazując dowód osobisty wpuszczała do sali. Następna pani pokazywała gdzie kto ma usiąść, każdy był rozsadzany co drugie wolne miejsce. na egzaminie jest pełno osób kontrolujących. Po egzaminie o godzinie 14 jest już wynik, kto przystępuje do egzaminu ustnego. Jeśli kogoś nie ma na liście to oznacza ze nie zaliczył
Było dużo pytań z aktów prawnych: ochrona bhp
Specjalność: Kb
Zakres: W
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Wpuszczanie na salę trwało ok. 45min, ok. 150 osób zdających. Przy wyczytywaniu sprawdzano dowód osobisty. Rozsadzanie było zaplanowane, każdy miał przydzielone miejsce. Siedzieliśmy co jedno wolne. Przed rozpoczęciem egzaminu można śmiało z wszystkimi dookoła rozmawiać. W rzędzie siedziałem ze znajomymi z roku. Mieliśmy wszyscy taki sam test, pytania nie były przemieszane, nawet odpowiedzi nie były pomieszane, wszyscy staraliśmy się o uprawnienia wykonawcze. Można było dyskretnie komunikować się, gdy się czegoś nie wiedziało.
Opinia o szkoleniu w Izbie: Nie zapisałem się na szkolenie. Uważam, że nie ma takiej potrzeby.
Było dużo pytań z aktów prawnych: Nie było pytań sytuacji, że z któregoś aktu prawnego było wyjątkowo dużo pytań.
Specjalność: Kb
Zakres: W
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Przystępujący do egzaminu wchodzili pojedynczo po sprawdzeniu dowodu i oddaniu wypełnionej ankiety otrzymanej wraz z listem z izby. Siedziałem wśród osób z innymi zestawami pytań. Można było się nieznacznie komunikować.
Opinia o szkoleniu w Izbie: Nie chodziłem. Zdałem. Szkoda czasu i przede wszystkim pieniędzy.
Było dużo pytań z aktów prawnych: Powtórzyły się problematyczne pytania z poprzedniej sesji

Dodaj proszę swoją recencję, wypełniając jeden z formularzy w zakładce: INFORMACJE ZWROTNE -> INFO PO PISEMNYMJeżeli wiadomości te okazały się dla Ciebie ciekawe, podziel się nimi proszę udostępniając stronę na FB, by dotrzeć do pozostałych zdających.


Pozdrawiam
Tomasz Czapiewski
www.haustechnik.pl
www.haustechnik.sklep.pl
www.facebook.com/uprawnienia.haustechnik/

Post "EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAZENIA Z EGZAMINU - KUJAWSKO-POMORSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2019.04.17 Zredagowano: -

enerpro © 2016