kask kask

EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAŻENIA Z EGZAMINU
MAZOWIECKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWASpecjalność: IE
Zakres: PW
Sesja: JESIEŃ 2018

Przebieg egzaminu pisemnego w mojej Izbie:
W moim przypadku już wszystko zdane za pierwszym podejściem. Zdawalność w naszej branży bardzo słaba. 10 osób wczoraj zaliczyło na 32, które były na liście (1 nie stawiła się na egzamin). Pytania oceniam jako bardzo trudne.
Pozdrawiam i dzięki (głównie za pisemny bo korzystałem z testów)

Specjalność: KB
Zakres: P
Sesja: JESIEŃ 2018

Przebieg egzaminu pisemnego w mojej Izbie:
Straszne zamieszanie przy wchodzeniu na salę. Wchodzi się specjalizacjami (KB dodatkowo wchodziło wg nazwisk od A-Ł i M-Z). Wszystko się przeciągało. Ludzie zaczęli być wpuszczani o 9, a zaczęliśmy pisać o 10:10.

Było dużo pytań z aktów prawnych:
U mnie trafiły się 3 pytania z Księgi Obiektu Budowlanego. Uważam, że to dużo jak na rozporządzenie, które ma bodajże 2 strony.

Opinia o serwisie:
Całkiem dużo skorzystałem na tym serwisie. Oczywiście nie da się w 100% trafić na pokrywające się pytania. Co bym zmienił? Wg mnie warto byłoby wprowadzić jeszcze więcej pytań z BHP.
Specjalność: Kb
Zakres: W
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Mieliśmy przyjść o 9, egzamin rozpoczął się o 10:15. Specjalność konstrukcyjna wykonawcza siedziała w jednym rzędzie, obok w ławce siedział zawsze ktoś z innej specjalności. Ogólne zamieszanie, chyba nikogo nie wyproszono, całkiem pozytywnie :)
Było dużo pytań z aktów prawnych: KPA całkiem sporo... i o postępowaniu powypadkowym.
Specjalność: Kb
Zakres: PW
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Wpuszczanie na salę zajęło ponad 1.5h. Najpierw wywoływano z kolejki osoby z poszczególnych specjalizacji, wydawano im zestawy pytań, następnie zajmowało się miejsca na sali. W tej sesji pisało naprawdę dużo osób, około 500, dlatego trwało to tak długo.
Opinia o szkoleniu w Izbie: Nie wziąłem udziału w szkoleniu izby. Jestem bardzo zadowolony z zaoszczędzonych pieniędzy.
Specjalność: IE
Zakres: W
Sesja: JESIEŃ 2017

Opinia o szkoleniu w Izbie: PB+WT - super omówione reszta - bardzo przeciętnie elektryka - tragicznie
Było dużo pytań z aktów prawnych: Prawo energetyczne + rozporządzenie o funkcjonowaniu sieci
Specjalność: IE
Zakres: W
Sesja: JESIEŃ 2017

Było dużo pytań z aktów prawnych: 50% to "elektryczne" , 30 %prawo bud, reszta rozstrzelone KPA,BHPSpecjalność: IE
Zakres: W
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Ktoś próbował ściągać, bo Pani uciszała. Sala kongresowa na Borawieckiej 9 ogromna i jeśli ktoś miałby materiały to mógłby ryzykować.
Opinia o szkoleniu w Izbie: Kurs odradzam.
Specjalność: KB
Zakres: P
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Każdy dostaje podpisaną kopertę po okazaniu dowodu. Osoby zdające upr. bud. wykonawcze byli usadzeni w jednym rzędzie jeden za drugim w ławkach - oznaczenie przylepione żółte kartki - sprawdzali czy dwie osoby zdające jeden rodzaj nie siedzą w jednej ławce. Ostrzegali przed używaniem telefonów - wg mnie nie warto ryzykować - skradali się pomiędzy ławkami jak na klasówce w podstawówce, dużo kontrolujących. Pod koniec jest zamieszanie gdy ludzie zanoszą test do komisji ;)
Było dużo pytań z aktów prawnych: Warunki techniczne + prawo budowlane
Specjalność: KB
Zakres: PW
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w mojej Izbie: Nie można było siedzieć obok siebie z tej samem specjalności ale jeden za drugim już tak
Opinia o szkoleniu w Izbie: Nie przydatne w ogóle
Było dużo pytań z aktów prawnych: np. ochrona zabytków


Dodaj proszę po egzaminie swoją recencję, wypełniając jeden z formularzy w zakładce: INFORMACJE ZWROTNE -> INFO PO PISEMNYMJeżeli wiadomości te okazały się dla Ciebie ciekawe, podziel się nimi proszę udostępniając stronę na FB, by dotrzeć do pozostałych zdających.


Pozdrawiam
Tomasz Czapiewski
www.haustechnik.pl
www.haustechnik.sklep.pl
www.facebook.com/uprawnienia.haustechnik/


Post "EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAZENIA Z EGZAMINU - MAZOWIECKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2019.04.17 Zredagowano: -

enerpro © 2016