kask kask

EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAŻENIA Z EGZAMINU
PODKARPACKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA (ZAKTUALIZOWANE NA SESJĘ: WIOSNA 2018)Specjalność: Kb
Zakres: PW
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Wpuszczano chaotycznie, dowody sprawdzano przy rozdawaniu egzemplarzy testu. Sadzano po dwie osoby z różnych specjalności koło siebie. Podczas komunikacji upominali, po którymś z kolei upomnieniu rozsadzali. Nikogo nie wyprosili.
Opinia o szkoleniu w Izbie: Nie brałam udziału.
Było dużo pytań z aktów prawnych: Była bardzo duża ilość pytań z rusztowań.Specjalność: Kb
Zakres: PW
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w mojej Izbie: Powtarzalność pytań z różnej maści programów w tej sesji było max 70-80. Trzeba dobrze znać prawo budowlane akty wykonawcze do prawa budowlanego, warunki techniczne jakim powinny odpowiadać budynki. Tak czy siak, trzeba to przeczytać i porobić znaczniki do ustnego. Na wyniki z pisemnego trzeba było czekać do godziny 17 gdzie w innych izbach podają kilka godzin po. Wyniki z ustnego podają dopiero na zakończenie dnia egzaminacyjnego.
Opinia o szkoleniu w Izbie: Nie byłem
Było dużo pytań z aktów prawnych: Dużo z zabytków, ochrony środowiska oczywiście prawo budowlane, warunki techniczne i bhp. Bardzo mało z dróg i kolei.Specjalność: Kb
Zakres: PW
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Egzamin pisemny sprawnie przeprowadzony. Przed wejściem lista z podziałem na rząd i które miejsce w rzędzie. Po wejściu odnalazłem rząd i stolik. Była tam kartka z imieniem i nazwiskiem oraz specjalizacją. Osoby które siedziały obok to były z inną specjalizacją. Później sprawnie rozdanie kopert (były poukładane w kolejności miejsc). Czasu dużo na odpowiedzi. Po 1 godzinie oddałem zestaw. Odpowiedziałem pozytywnie na 88/90 pytań. Nowych pytań ok 10 a te które wcześniej widziałem to się wahałem też na 10. Po egzaminie raczej byłem pewny że zdałem lecz denerwowałem się tylko ilością. Wyniki wywieszone o 17 na ścianie. Zdawalność podobn o 80%.Jeżeli chodzi o ustny to czas na przygotowanie tylko 25 minut z czego trzy pytania były do rysowania. Dodatkowo do odpowiedzi podchodziło się tylko z karteczką na której można było coś przepisać. Poprzednimi latami można było odpowiadać z własnymi materiałami, także ten czas człowiek wykorzystał na szukanie a nie jak teraz przepisywanie. Do testu można się nauczyć rozwiązując testy. Nie pamiętam aby były pytania z prawa wodnego.
Opinia o szkoleniu w Izbie: Na szkoleniu byłem w PZITB. Izba nie może prowadzić szkolenia. Szkolenie oceniam jako dobre. Zakres przydał się tak sobie.
Było dużo pytań z aktów prawnych: Ogólnie dużo pytań z Prawa budowlanego oraz warunków technicznych. Pozostałe pojedyncze z aktów ale w miarę intuicyjne jak poczytało się akty. Ja na osiem odpowiedziałem intuicyjnie i trafiłem

Dodaj proszę po egzaminie swoją recencję, wypełniając jeden z formularzy w zakładce: INFORMACJE ZWROTNE -> INFO PO PISEMNYMJeżeli wiadomości te okazały się dla Ciebie ciekawe, podziel się nimi proszę udostępniając stronę na FB, by dotrzeć do pozostałych zdających.


Pozdrawiam
Tomasz Czapiewski
www.haustechnik.pl
www.haustechnik.sklep.pl
www.facebook.com/uprawnienia.haustechnik/


Post "EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAZENIA Z EGZAMINU - PODKARPACKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2018.04.23 Zredagowano: -

enerpro © 2016