kask kask

EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAŻENIA Z EGZAMINU
PODLASKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA (ZAKTUALIZOWANE NA SESJĘ: WIOSNA 2018)Specjalność: IS
Zakres: P
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Wejście po wyczytaniu sprawdzeniu dowodu, warto było mieć potwierdzenie 2 raty, ponieważ jeden człowiek się tym wybronił, że zapłacił. Przygotowane miejsca, oczywiście obok ludzie z innej specjalności, komisja bardzo liczna, robiła puste kilometry po sali. Po skończeniu, oddaje się test podchodząc do komisji. Wyniki i informacje o ustnym ok. 2h później.
Opinia o szkoleniu w Izbie: Nie korzystałem osobiście uważam, że przerobienie wszystkich pytań z bazy to podstawa wracając do błędnych.
Było dużo pytań z aktów prawnych:KPA, ochrona zabytków, ochrona przeciwpożarowaSpecjalność: KB
Zakres: W
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w mojej Izbie: Każdy miał przypisany rząd i ławkę, na stołach tylko dowód osobisty i długopis, byliśmy tak usadzenie że obok siebie nie siedzieli ludzi z tych samych specjalności, komisja chodziła obserwowała. Czasu to aż za dużo było chociaż nie którzy siedzieli do końca.
Opinia o szkoleniu w Izbie: Nie brałem udziału.
Było dużo pytań z aktów prawnych: Powiem inaczej nie było pytań z prawa wodnego, kolejowych, dróg publicznych, głownie PB, warunki, KPA, Kodeks pracy.Specjalność: KB
Zakres: W
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w mojej Izbie: Bardzo poważne i sensowne podejście do egzaminu. Wpuszczano pojedynczo, na podstawie dowodu. Rozsadzają dobrze, do tego najbliższe osoby zdające tą samą specjalizację mają inne zestawy pytań. Nie warto się komunikować - szkoda za głupotę wylecieć.
Dodaj proszę po egzaminie swoją recencję, wypełniając jeden z formularzy w zakładce: INFORMACJE ZWROTNE -> INFO PO PISEMNYMJeżeli wiadomości te okazały się dla Ciebie ciekawe, podziel się nimi proszę udostępniając stronę na FB, by dotrzeć do pozostałych zdających.


Pozdrawiam
Tomasz Czapiewski
www.haustechnik.pl
www.haustechnik.sklep.pl
www.facebook.com/uprawnienia.haustechnik/


Post "EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAZENIA Z EGZAMINU - PODLASKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2018.04.23 Zredagowano: -

enerpro © 2016