kask kask

EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAŻENIA Z EGZAMINU
WIEKOPOLSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA (ZAKTUALIZOWANE NA SESJĘ: WIOSNA 2018)Specjalność: IP
Zakres: PW
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Komunikować się delikatnie było można (choć ja tego nie robiłem). Panowie z komisji zwracali uwagę osobom rozmawiającym pomiędzy sobą ale obyło się bez drastycznych kroków w postaci usunięcia z sali. Wyjść można było przed czasem, niektórzy wychodzili po 15 minutach (jacyś geniusze chyba). Na sali wykładowej dość ciasno. Obok siebie siedziały osoby zdające na uprawnienia z tych samych specjalności jednak każdy test jest inny dedykowany osobie zdającej.
Opinia o szkoleniu w Izbie: Nie byłem.
Było dużo pytań z aktów prawnych: Dużo pytań było z zakresu KOT i kontroli wyrobów budowlanych (5) oraz pytań ze specjalizacji (10)Specjalność: IT
Zakres: PW
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: 1. Każdy miał wskazany numer miejsca na swojej kopercie z pytaniami, więc nie było możliwości aby usiąść inaczej. 2. Z komunikacją było strasznie ciężko, w komisji siedziało ok 8 osób. Część z nich chodziła po sali i upominała osoby rozmawiające. Jeden z członków komisji nawet chodził sobie pomiędzy siedzeniami, które się już zwolniły (żeby lepiej obserwować piszących). 3. Wskazówki? Warto robić testy z różnych źródeł.
Opinia o szkoleniu w Izbie: Z jednej strony szkolenie dało dużo (było kilka pytań, które wykładowcy podawali jako przykład), a z drugiej strony można było to doczytać samemu. Udział w szkoleniu raczej należy pozostawić do indywidualnej decyzji, mam nadzieję, że obecność na nim zaprocentuje na ustnym ;)
Było dużo pytań z aktów prawnych: Pytania były mocno rozłożone, m.in.: PB, KPA, BHP (standardy), rozporządzenie o zajęciu pasa, prawo telekomunikacyjne, ustawa o wspieraniu rozwoju usług telekom., zabytki, ochrona ppoż, rozporządzenie o budynkach, ustawa o wyrobach budowlanych, normalizacja itd.Specjalność: IKI
Zakres: PW
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Wpuszczano na egzamin zgodnie z zestawieniem z listy. Zajmuje się miejsce o numerze wpisanym na kopercie i w moim przypadku byłem otoczony ludźmi ze specjalności elektrycznej ale nie zauważyłem, aby mocno korzystali z tego, że wokół nich są osoby zdające na podobny zakres uprawnień. Opinia o szkoleniu w Izbie: Sądząc po dobrym wyniku z egzaminu pisemnego : 83/90 = 92% uważam, że pójscie na kurs to niepotrzebny wydatek pieniędzy.
Było dużo pytań z aktów prawnych: Dużo pytań z warunków technicznych dotyczących metra i rozporządzenia o budowlach kolejowych i ich usytuowaniu.
Korzystałem z pomocy serwisu z pytań z prawa budowlanego i bhp. Jeśli chodzi o specjalność kolejową wolałem trzymać się przepisów.Specjalność: ID
Zakres: PW
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: nie można się komunikować
Opinia o szkoleniu w Izbie: nie byłam, ale zdałam
Było dużo pytań z aktów prawnych: brak pytań z ochrony środowiska i ochrony zabytków

Dodaj proszę po egzaminie swoją recencję, wypełniając jeden z formularzy w zakładce: INFORMACJE ZWROTNE -> INFO PO PISEMNYMJeżeli wiadomości te okazały się dla Ciebie ciekawe, podziel się nimi proszę udostępniając stronę na FB, by dotrzeć do pozostałych zdających.


Pozdrawiam
Tomasz Czapiewski
www.haustechnik.pl
www.haustechnik.sklep.pl
www.facebook.com/uprawnienia.haustechnik/


Post "EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAZENIA Z EGZAMINU - WIELKOPOLSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2018.04.23 Zredagowano: --

enerpro © 2016