kask kask

EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAŻENIA Z EGZAMINU
ZACHODNIOPOMORSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA (ZAKTUALIZOWANE NA SESJĘ: WIOSNA 2018)Specjalność: Kb
Zakres: W
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Egzamin był bardzo sprawnie zorganizowany. Rozsadzeni byliśmy według zdawanych uprawnień. Nie zauważyłem, żeby ktoś się komunikował. Opinia o szkoleniu w Izbie: Nie uczestniczyłem w szkoleniu.
Było dużo pytań z aktów prawnych: Raczej po jednym pytaniu z różnych aktów.Specjalność: Kb
Zakres: W
Sesja: JESIEŃ 2017

Przebieg egzaminu pisemnego w Izbie: Czekanie przed salą - wyczytywanie i wpuszczanie wg listy, miejsce wskazuje członek izby, przy każdym krzesełku kolorowa karteczka oznaczająca specjalność - podczas egzaminu jeżeli udało się usiąść obok znajomego - wskazówki, robić testy, testy i jeszcze raz testy, prawo, warunki techniczne, kpa i bhp to podstawa
Opinia o szkoleniu w Izbie: Nie byłem, wg kolegi co był nie warto
Było dużo pytań z aktów prawnych: najwięcej z prawa, warunków technicznych i bhp Pomogły twoje informacje opisu jak wygląda egzamin i propozycja sposobu uczenia się na ostatnią chwilę :)

Niestety nie ma tych wpisów dla Izby Świętokrzyskiej zbyt wiele, dlatego dodaj proszę po egzaminie swoją recencję, wypełniając jeden z formularzy w zakładce: INFORMACJE ZWROTNE -> INFO PO PISEMNYMJeżeli wiadomości te okazały się dla Ciebie ciekawe, podziel się nimi proszę udostępniając stronę na FB, by dotrzeć do pozostałych zdających.Pozdrawiam
Tomasz Czapiewski
www.haustechnik.pl
www.haustechnik.sklep.pl
www.facebook.com/uprawnienia.haustechnik/


Post "EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAZENIA Z EGZAMINU - ZACHODNIOPOMORSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2018.04.23 Zredagowano: --

enerpro © 2016