kask kask

EGZAMIN USTNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAŻENIA Z EGZAMINU
ŚLĄSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWASpecjalność: Kb
Zakres: W
Sesja: JESIEŃ 2016

Czasu na przygotowanie do odpowiedzi jest na prawdę niewiele. Trzeba uważać żeby nie stracić czasu na robienie zbyt dokładnych konspektów.


Specjalność: IS
Zakres: W
Sesja: WIOSNA 2017

Standardowo zdawalność na śląskiej izbie w branży sanitarnej - znikoma, u mnie tj. 02.06.2017 godz. 8:00, na 11 dopuszczonych, 10 obecnych - 3 zdało. u znajomych podobnie, albo nikt, albo max 3 osoby. Na sesji jesiennej na ustnym było 8 - osób, 2 zdały


Specjalność: IE
Zakres: W
Sesja: WIOSNA 2017

Dozwolone były normy, ustawy i rozporządzenia, literatura fachowa. Komisja o dziwo sympatyczna, pomocna. 30 minut na przygotowanie.Rady: im więcej materiałów tym lepiej, oczywiście posegregowanych. Trzeba mieć dobre rozeznanie co gdzie się ma bo czas biegnie błyskawicznie


Specjalność: ID
Zakres: W
Sesja: WIOSNA 2017

Wystarczająco czasu na przygotowanie moim zdaniem Jedna osoba odpowiada, dwie się przygotowują na tej samej sali. Daje to jakieś 30min czasu. Podczas ustnego można mieć swoje notatki, książki, ogólnie rzecz biorąc wszystko poza urządzeniami elektrycznymi (gdybym to wiedziała wcześniej, inaczej przygotowywałabym się do ustnego)Jak widzisz, informacje te są bardzo przydatne i przydało by się ich tu trochę więcej ;) W stosunku do pozostałych Izb, odzew zdających z Izby Śląskiej nie jest zbyt duży, zatem i materiałów mało.
Dodaj więc po egzaminie swoją recencję, wypełniając jeden z formularzy w zakładce: INFORMACJE ZWROTNE -> INFO PO USTNYMJeżeli informacja ta była przydatna, podziel się nią proszę udostępniając na FB, by dotrzeć do pozostałych zdających.


Pozdrawiam
Tomasz Czapiewski
www.haustechnik.pl
www.haustechnik.sklep.pl
www.facebook.com/uprawnienia.haustechnik/


Post "EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAZENIA Z EGZAMINU - ŚLĄSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2017.11.06. Zredagowano: -

enerpro © 2016