kask kask

EGZAMIN USTNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAŻENIA Z EGZAMINU
ŚWIĘTOKRZYSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA (ZAKTUALIZOWANE NA SESJĘ: WIOSNA 2018)Specjalność: Kb
Zakres: W
Sesja: WIOSNA 2017

Czas przygotowania 30 min. Można wnieść ze sobą akty prawne i normy.


Specjalność: Kb
Zakres: W
Sesja: WIOSNA 2017

Można było mieć ze sobą własne rozporządzenia i normy. Myślę że jest to konieczne dla zdania egzaminu. Większość pytań można znaleźć we własnym segregatorze. Tylko oczywiście trzeba wiedzieć co się ma i gdzie danego pytania szukać (co wcale takie proste nie jest).


Specjalność: IE
Zakres: PW
Sesja: WIOSNA 2017

Generalnie komisja oczekuje konkretnych odpowiedzi, krążenie wokół tematu nie koniecznie przyniesie skutek, aczkolwiek może doprowadzić do dodatkowych pytań, które mogą ukierunkować na dobre tory. W trakcie egzaminy nie ma szansy na doczytanie wszystkiego w ustawach czy normach - najlepiej chwilę się samemu zastanowić i wypunktować najważniejsze zagadnienia o których będziemy mówić. Resztę czasu poświęcić na doszukanie rzeczy pod warunkiem, że wiemy gdzie ich szukać. Polecam mieć orientację gdzie czego szukać w Prawie Budowlanym, Warunkach Technicznych, Kodeksie Pracy i BHP poza tym orientacja w podstawowych normach.


Specjalność: ID
Zakres: P
Sesja: WIOSNA 2017

Bardzo krótki czas na przygotowanie jakieś 25 min. Tak mi się trafiło, z trójki zdających miałem najmniej czasu. Warto zabrać swoje rozporządzenia gdyż te w izbie są w formie mało czytelnej np w odniesieniu do serwisu budowlanego. Można było mieć ze sobą materiały.Jak widzisz, informacje te są bardzo przydatne i przydało by się ich tu trochę więcej ;) W stosunku do pozostałych Izb, jest ich dosyć mało, a wszystko zależy od chęci zdających.
Dodaj więc po egzaminie swoją recencję, wypełniając jeden z formularzy w zakładce: INFORMACJE ZWROTNE -> INFO PO USTNYMJeżeli wiadomości te były dla Ciebie przydatne, podziel się nimi proszę, udostępniając na FB. Pomoże to dotrzeć do pozostałych zdających.


Pozdrawiam
Tomasz Czapiewski
www.haustechnik.pl
www.haustechnik.sklep.pl
www.facebook.com/uprawnienia.haustechnik/


Post "EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAZENIA Z EGZAMINU - ŚWIĘTOKRZYSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2017.11.06. Zredagowano: 2018.03.31

enerpro © 2016