kask kask

EGZAMIN USTNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAŻENIA Z EGZAMINU
WARMIŃSKO - MAZURSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA (ZAKTUALIZOWANE NA SESJĘ: WIOSNA 2018)Specjalność: IE
Zakres: P
Sesja: JESIEŃ 2017

Książki z których warto się uczyć: książki, z których korzystałem średnio się przydały przy powyższych pytaniach, to dosyć konkretne pytania dotyczące norm, raczej polecam studiowanie pytań z poprzednich sesji z nadzieją, że się powtórzą.
Wskazówki: Materiały zapewnione przez izbę w formie "szwedzkiego stołu" - podchodzisz i bierzesz co potrzeba. Bardzo mało czasu na przygotowanie - albo znasz odpowiedź na pytanie albo musisz bardzo dokładnie wiedzieć gdzie szukać i robić to naprawdę szybko. Wszystkich pytań i tak nie dasz rady znaleźć. Dopuszczone jest korzystanie z własnych materiałów. Przed egzaminem poinformowano, że dopuszczone są jedynie własne normy i rozporządzenia, ale nie widziałem, żeby kogokolwiek sprawdzano, z czego korzysta. Notatki sporządzone podczas przygotowania nie są zabierane przed odpowiedzią - można z nich korzystać odpowiadając na pytania. Notatki, mimo że dołączane do protokołu z egzaminu, nie są traktowane jako odpowiedź pisemna - liczy się tylko to co powiesz, więc nie trać czasu na pisanie na kartce odpowiedzi, które możesz po prostu powiedzieć. Mało czasu na przygotowanie, za to dużo czasu na rozmowę z komisją. Komisja raczej przyjazna, ale robią swoje.Specjalność: ID
Zakres: PW
Sesja: JESIEŃ 2017

Książki z których warto się uczyć: Prawo budowlane, warunki techniczne, coś o robotach ziemnych - projektowanie i wykonawstwo.
Wskazówki: Komisja ok. Szuka w zdającym ukrytej wiedzy. Przepisy i normy są dostępne. Poczytać przepisy, aby bez stresu wiedzieć, co i gdzie szukać.
Opinia o serwisie: bardzo pomocny - testy w 95%Specjalność: Kb
Zakres: W
Sesja: WIOSNA 2017

Bardzo mało czasu na znalezienie pytań. Te których jesteś pewny nie szukaj tylko przejdz do tych których nie wiesz.


Specjalność: IH
Zakres: W
Sesja: WIOSNA 2017

Wszystkie materiały były dostępne na sali, dodatkowo dostaliśmy książkę ze wszystkimi rozporządzeniami i spisem treści. Wskazówkę jaką otrzymaliśmy od członka komisji przed egzmainem to to, że ten egzmain ma na celu zweryfikowac ludzi, którzy nie pracowali na budowie dlatego przy odpowiedziach na pytania mamy mówić prostym budowlanym językiem i opierać się na własnych doświadczeniach.Jak widzisz, informacje te są bardzo przydatne i przydało by się ich tu trochę więcej ;) W stosunku do pozostałych Izb, jest ich dosyć mało, a wszystko zależy od chęci zdających.
Dodaj więc po egzaminie swoją recencję, wypełniając jeden z formularzy w zakładce: INFORMACJE ZWROTNE -> INFO PO USTNYMJeżeli wiadomości te były dla Ciebie przydatne, podziel się nimi proszę, udostępniając na FB. Pomoże to dotrzeć do pozostałych zdających.


Pozdrawiam
Tomasz Czapiewski
www.haustechnik.pl
www.haustechnik.sklep.pl
www.facebook.com/uprawnienia.haustechnik/


Post "EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAZENIA Z EGZAMINU - WARMIŃSKO - MAZURSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2017.11.06. Zredagowano: 2018.03.31

enerpro © 2016