kask kask

EGZAMIN USTNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAŻENIA Z EGZAMINU
ZACHODNIOPOMORSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWASpecjalność: Kb
Zakres: P
Sesja: WIOSNA 2017

Jeżeli chodziło o pytania dotyczące ustaw, rozporządzeń, to wystarczyło podać tylko gdzie to można znaleźć oraz podać paragraf bądź artykuł, bez wyszczególniania co tam się dokładnie znajduje.


Specjalność: Kb
Zakres: P
Sesja: WIOSNA 2017

Na egzaminie można było mieć ze sobą normy i ustawy oraz książki i swoje notatki. Można było korzystać z laptopa, należącego do izby, na którym były ustawy , rozporządzenia, kodeksy (ctrl+F bardzo ułatwiało sprawę, szybko można było znaleźć interesującą frazę).


Specjalność: Kb
Zakres: W
Sesja: WIOSNA 2017

Komisja bardzo przychylna, naprowadzała na prawidłowe odpowiedzi. Można było korzystać z materiałów własnych, wszystkie normy i rozporządzenia, ustawy były również dostępne w wersji papierowej i elektronicznej.


Specjalność: Kb
Zakres: PW
Sesja: WIOSNA 2017

Przebieg spokojny, nerwy przed wejściem. Materiały można mieć wszystkie oprócz elektroniki. Wskazówki: przede wszystkim mówić głośno i wyraźnie i być pewnym siebie.


Specjalność: IS
Zakres: W
Sesja: WIOSNA 2017

Komisja składała się z 4 os. Materiały w formach papierowych typu Normy, KPA, PB itp


Specjalność: ID
Zakres: W
Sesja: WIOSNA 2017

Czas na przygotowanie się 30min. do dyspozycji można było mieć swoje materiały, tj.: ustawy, rozporządzenia, normy wszystkie akty prawne dostępne były w wersji elektronicznej, na komputerze izbyJak widzisz, informacje te są bardzo cenne i przydało by się ich tu trochę więcej ;) Wszystko zależy od chęci zdających i odzewu po egzaminie.
Dodaj więc po egzaminie swoją recencję, wypełniając jeden z formularzy w zakładce: INFORMACJE ZWROTNE -> INFO PO USTNYMJeżeli informacja ta była przydatna, podziel się nią proszę udostępniając na FB, by dotrzeć do pozostałych zdających.


Pozdrawiam
Tomasz Czapiewski
www.haustechnik.pl
www.haustechnik.sklep.pl
www.facebook.com/uprawnienia.haustechnik/


Post "EGZAMIN PISEMNY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - WRAZENIA Z EGZAMINU - WIELKOPOLSKA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA" pojawił się po raz pierwszy w haustechnik.pl.
Umieszczono: 2017.11.06. Zredagowano: -

enerpro © 2016